Uzdrawiająca Moc dźwięku – misy kryształowe

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym hałasu i chaosu, często zapominamy o potężnym wpływie dźwięku na nasze samopoczucie i zdrowie. Wszystko ma swoją własną częstotliwość wibracji, a my, jako istoty ludzkie, jesteśmy w stanie odczuwać i reagować na te subtelne wibracje.
 
Częstotliwości dźwięku mają niewątpliwie wpływ na nasze emocje i ogólne samopoczucie. W każdej kulturze na Ziemi można znaleźć jakąś formę uzdrawiania dźwiękiem. Ceremonie dźwięku sięgają 40 000 lat wstecz, do rdzennych Australijczyków, którzy używali starożytnych didgeridoos do leczenia. Komory dźwiękowe stworzone przez starożytnych Egipcjan w piramidach są jednym z historycznych przykładów uzdrawiania dźwiękiem.
Obecnie dużo słyszy się o pozytywnym wpływie częstotliwości uzdrawiających, tzw. “healing music” o wartości np 432 Hz.
 
W tym wypadku misy kryształowe są dostrojone do głównych centr energetycznych siedmiu czakr – każda z nich ma inną tonację, odpowiednią dla danego centrum energetycznego.
 
🎼Korzyści z uzdrawiania dźwiękiem:
➡️głęboki relaks – wibracje dźwiękowe przenikają nasz układ nerwowy harmonizując go
➡️usunięcie blokad energetycznych – dźwięk masuje tkanki głębokie a energia, która przepływa przez ciało podczas trwania sesji pozostawia uczucie równowagi, odprężenia, błogości i poczucia wewnętrznego zestrojenia
➡️poprawa jakości snu, zmniejszenie odczuwania przewlekłego bólu, regulacja ciśnienia krwi i zmniejszenie ryzyka chorób serca
➡️ działa łagodząco w bólach migrenowych
➡️uzdrawianie dźwiękiem pomaga zmniejszyć stres, niepokój i wspomaga leczenie depresji
 
W BlissKOnatury również odbywają się tego typu Ceremonie Dźwięku😊
Jeśli chciałbyś/chciałabyś doświadczyć relaksującej ceremonii z misami kryształowymi, zapraszam do kontaktu🙏❤